Розробка освітньої стратегії Ізюмської громади

8 груд. 2021
06 грудня 2021 року в залі засідань Управління освіти зібралися разом освітяни, депутати міської ради, старости, щоб обговорити питання актуальності розроблення освітньої стратегії Ізюмської громади.

Чи потрібен такий документ громаді? Чи допоможе він покращити освітній процес? Чи забезпечить він доступ до якісної освіти кожній дитині незалежно від місця проживання? На ці та інші питання намагалися знайти  відповідь члени робочої групи.

По завершенню обговорення всі учасники заходу  зробили  висновок, що розробка Стратегії розвитку освіти в громаді є актуальною, адже її головною метою є створення умов для сталого розвитку освітньої галузі територіальної громади відповідно до потреб і запитів громадян згідно із сучасними вимогами суспільства та реаліями часу. А  для того, щоб вона була дієвою,   мають бути  враховані думки всіх учасників освітнього процесу: учнів, батьків,  педагогів та громадськості.

Наступне засідання робочої групи відбудеться в січні 2022 року. На ньому буде представлено аналіз системи освіти громади та презентовано результати опитування, проведеного серед учнів, вчителів, батьків та мешканців щодо проблем в освіті та пропозицій по вдосконаленню освітніх послуг.