Учасники Конференції

22 лист. 2021
20 листопада 2021 року в режимі онлайн відбулась VI Обласна учнівська науково-практична конференція Харківського територіального відділення Малої академії наук України.

Ізюмську міську ТГ представили здобувачі освіти, які пройшли відбірковий етап Конференції: Здоровець Ярослав, учень 9-А класу Кам’янської гімназії у секції «Фізика» з роботою «Гравітаційно-тепловий насос для крапельного поливу на сонячній енергії» (наукові керівники: Рябенко Олександр Миколайович, вчитель фізики Кам’янської гімназії Ізюмської міської ради; Заїка Юрій Іванович, вчитель інформатики Кам’янської гімназії Ізюмської міської ради); Кирилко Владислав, учень 10-А класу Ізюмського ліцею №3 у секції «Інформаційні технології» з роботою «Фрактали та їх застосування» (наукові керівники: Боярська Світлана Михайлівна, вчитель інформатики Ізюмського ліцею №3 Ізюмської міської ради, Кирилко Тарас Вікторович, вчитель інформатики Ізюмського ліцею №3 Ізюмської міської ради); Гаргай Дмитро, учень 11-А класу Ізюмського ліцею №6 у секції «Літературна творчість» з роботою «Творчість І.Мирошниченка» (науковий керівник Зіньковський Максим Олегович., учитель української мови та літератури Ізюмського ліцею №6 Ізюмської міської ради); Фурсова Анастасія, учениця 11-А класу Ізюмського ліцею №10 у секції «Екологія» з роботою «Вплив інсектицидів на життєдіяльність бджіл та місцеве населення» (науковий керівник Барановська Марина Сергіївна, вчитель біології Ізюмського ліцею №10 Ізюмської міської ради).