Онлайн-семінар бібліотекарів

19 лист. 2021
19 листопада 2021 року в онлайн режимі відбувся практичний семінар завідувачів бібліотек закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ТГ

Семінар підготувала бібліотекар Левківської гімназії Ізюмської міської ради Росада Лариса Іванівна. Мова йшла про взаємодію шкільного бібліотекаря та педагогічного колективу щодо розвитку в учнів пізнавальних інтересів, любові до читання. Росада Л.І. презентувала досвід роботи,  визначила найбільш ефективні форми роботи, що сприяють формуванню в учнів інтересів компетентного читача. Презентація досвіду була доповнена бібліотечним дайджестом та бібліотечним калейдоскопом за участі учнів та педагогів закладу.

У підведенні підсумків семінару взяли участь керівник територіального методичного об’єднання шкільних бібліотекарів Жернова Вікторія Сергіївна, завідувачі бібліотек та головний спеціаліст відділу науково-методичного та інформаційного забезпечення Управління освіти Ізюмської міської ради Денисенко Валентина Олексіївна.