Перемога в Обласному фестивалі ораторського мистецтва 2021

2 лист. 2021
З метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, розумових здібностей, формування громадянської та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності й патріотизму, у межах відзначення Дня української писемності та мови у жовтні 2021 року КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено з використанням онлайн-сервісів Обласний фестиваль ораторського мистецтва, присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки, за темою «Для гордої і владної душі життя і воля – на горі високій (Леся Українка)» серед учнів 10–11 класів закладів загальної середньої освіти Харківської області.

У фестивалі взяли участь 54 учні 10–11 класів закладів загальної середньої освіти Харківської області, 6 учнів закладів загальної середньої освіти обласного та державного підпорядкування та 1 учень приватного закладу загальної середньої освіти.

Учениця 11-А класу Ізюмського ліцею № 3 Ізюмської міської ради Ільїна Марія гідно представила Ізюмську міську територіальну громаду в Обласному фестивалі, виборовши І місце, та засвідчила неперевершений талант закоханого в рідне слово читця.

Вітаємо Марію із заслуженою перемогою у конкурсі! Успіхів тобі в подальшому і неодноразових феєричних тріумфів.

Переглянути загальний протокол оцінювання виступів учасників фестивалю ораторського мистецтва можна ТУТ