Тимчасові методичні об’єднання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади

17 вер. 2021
У вересні 2021 року було проведено секційні засідання для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти за темою «Організаційно-методичні засади діяльності педагогічних працівників закладів дошкільної освіти у 2021/2022 навчальному році».

Під час засідань учасники ознайомилися з новою редакцією Базового компоненту дошкільної освіти; розглянули основні завдання, функції педагога, а також роль асистента вихователя та його роль у соціальній адаптації дитини з особливими освітніми потребами у середовищі закладу; обговорили принципи діяльності та особливості планування роботи у 2021/2022 навчальному році; отримали методичні поради щодо прогнозування освітньої діяльності дітей дошкільного віку, дітей з особливими освітніми потребами дошкільного віку.

У заходах взяли участь понад 150 педагогічних працівників закладів дошкільної освіти.