Нарада ЗДНВР

7 вер. 2021
6 вересня 2021 року в Управлінні освіти Ізюмської міської ради відбулась інструктивно-методична нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади.

Було розглянуто питання про організований початок навчального року, підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2021/2022 н.р., методичні рекомендації щодо оцінювання здобувачів освіти у 1-4 класах Нової української школи. Також розглядались питання щодо методичного супроводу впровадження Державного стандарту базової середньої освіти в закладах, участь педагогів у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2022», організацію та проведення ДПА/ЗНО учнів 11-х класів, забезпечення підручниками і навчально-методичною літературою у 2021/2022 н.р. та інше.