В закладах загальної середньої освіти проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

24 трав. 2021
В рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху в закладах загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади з 17 по 21 травня 2021 року проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Протягом тижня були організовані зустрічі з представниками Національної Поліції, виховні заходи, вікторини, уявні мандрівки, інсценізації, рольові та сюжетні ігри на тему безпеки дорожнього руху, проведені бесіди з батьками учнів щодо забезпечення захисту життя та здоров`я дітей в процесі дорожнього руху.

Організовані інформаційні заходи: в закладах освіти розміщені плакати з питань безпеки дорожнього руху, правил користування громадським транспортом та поведінки у ньому, попередження дитячого дорожнього-транспортного травматизму, перегляди документальних фільмів та мультфільмів  про правила дорожнього руху та безпеку на дорогах.  Для учнів, що мають велосипеди, роликові ковзани, скейти проведені бесіди з питань безпеки дорожнього руху та організовані практичні заходи.

Тиждень завершився 21 травня 2021 року проведенням  Єдиний національний урок «Будь помітним на дорозі».

Педагоги закладів освіти Ізюмської міської ТГ сподіваються, що набуті знання допоможуть учням в подальшому бути законослухняними та обережними учасниками дорожнього руху!

Більше фото дивіться за посиланням https://www.facebook.com/groups/osvitaizum