Семінар-практикум завідувачів бібліотек

20 трав. 2021
19.05.2021 на базі ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбувся семінар-практикум завідувачів бібліотек закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ТГ. Керівник територіального методичного об’єднання шкільних бібліотекарів Жернова Вікторія Сергіївна підготувала та ознайомила присутніх з питанням про формування медіаграмотності здобувачів освіти засобами бібліотечної роботи.

Завідувач бібліотеки ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Прокопенко Наталія Миколаївна розповіла про участь у обласному фестивалі «Добрих практик» (у якому посіла І місце).

Також розглядались питання про інвентаризацію бібліотечних фондів на кінець навчального року, прогнозоване забезпечення підручниками учнів у 2021/2022 навчальному році, в тому числі і дітей з особливими потребами.