Учасники ІІІ Всеукраїнського учнівського конкурсу наукових есе

20 трав. 2021
У травні 2021 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана проходив ІІІ Всеукраїнський учнівський конкурс наукових есе «Публічне управління в історії української держави» для учнів 9-11 класів закладів повної загальної середньої освіти України.

Цього року учні Ізюмської міської ТГ вперше брали участь в такому конкурсі. На конкурсне оцінювання есе експертною комісією І туру надали свої роботи Гребнева Євгенія, учениця 9-А класу Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 (науковий керівник учитель історії Федорова В. О.) та Капран Євгеній, учень 9-А класу Левківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник учитель історії Кас’яненко Ю.О.).

За результатами І туру Конкурсу наукове есе Капрана Євгенія «Харківська губернія в політичних подіях кін. XIX - поч. XX століття» набрало 75 балів (із 100 можливих), а наукове есе Гребневої Євгенії «Історичний розвиток української національної ідеї» набрало 85 балів (із 100 можливих). Наукові есе учнів, які набрали 75 і більше балів будуть розміщені в електронному науковому збірнику «Публічне управління в історії української держави» з присвоєнням унікального номеру книжкового видання ISBN. Усі учасники Конкурсу отримають електронний сертифікат, який є підставою для отримання додаткових балів під час вступу до Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Також Гребнева Євгенія пройшла в ІІ тур Конкурсу і була запрошена до участі у підсумкових дебатах, які відбулися в онлайн-режимі 19 травня 2021 року.