ТАЛОНОВИТА МОЛОДЬ ІЗЮМЩИНИ – УЧАСНИКИ ВСЕКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «МОЛОДІ АВІАТОРИ УКРАЇНИ»

23 квіт. 2021
В ТРАВНІ 2021 року будуть підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу «Молоді авіатори України», який проводиться серед учнів 9-11 класів з метою ознайомлення зі світовою та українською авіацією, сприяння у формування громадського світогляду та позиції української молоді на професії авіаційної галузі. Організаторами конкурсу є Національний авіаційний університет та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» за підтримки міністерств, організацій і відомств.

Учні закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади вперше стануть учасниками цього конкурсу, підготувавши 18 робіт у вигляді есе, малюнків, робіт з авіамоделювання.

Бажаємо учням здобути перемогу в конкурсі! Нехай вона стане ще одним доказом талановитих і здібних учні закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади.