НА ХАРКІВЩИНІ ЗАКІНЧИВСЯ ОБЛАСНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДИТЯЧОГО КОНКУРСУ «ПОЖЕЖІ КРАЩЕ ЗАПОБІГТИ»

7 квіт. 2021
Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти». На розгляд журі були представлені роботи переможців районних етапів – дітей віком від 6 до 18 років. Журі визначили переможців у трьох вікових категоріях по двом номінаціям. Усього в конкурсі прийняло участь 2464 творчих робіт.

Серед учнів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади стали переможцями:

НИЖНИК АРТЕМ, учень Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Ізюмської міської ради Харківської області, здобув І місце в І віковій категорії (від 6 до 10 років) в номінації декоративно-прикладна творчість.

НІКОЛАЄНКО ВІКТОРІЯ, учениця Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Ізюмської міської ради Харківської області, посіла ІІІ місце в ІІІ віковій категорії (від 15 до 18 років) в номінації художня творчість.

Переможці обласного етапу будуть нагороджено грамотами та подарунками від Харківської обласної організації «Добровільне пожежне товариство». Творчі роботи учнів, які посіли 1 та 2 місця, будуть представляти наш регіон у завершальному етапі конкурсу у місті Києві, який проходитиме у квітні 2021 року.

Щиро вітаємо наших талановитих учнів, Вікторію та Артема! Бажаємо нових злетів, максимального розвитку творчих здібностей, здійснення мрій, а Нижнику Артему отримати перемогу в 3-му Всеукраїнському завершальному етапі конкурсу.