“Кращі інклюзивні практики України – 2021”

7 квіт. 2021
Для України інклюзивна освіта є педагогічної інновацією і в той же час вимогою не лише часу, а й з моменту ратифікації Конвенції ООН про права інвалідів – одним із міжнародних зобов`язань держави.

По всій Україні громадські організації, батьківські спільноти, танцювальні та театральні студії, музичні колективи, спортивні клуби, фотографи й просто небайдужі люди проводять інклюзивні заходи, створюють інклюзивні команди та реалізують інклюзивні проєкти. Це дуже цікаві та корисні практики, але, нажаль, про них мало кому відомо. Інформування громади про такі практики та обмін досвідом – це важливі шляхи вирішення проблеми створення інклюзивного суспільства.

Другий рік поспіль громадська організація “Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей “Сонячні діти Херсонщини” оголошує конкурс “Кращі інклюзивні практики України – 2021”. Мета конкурсу - популяризувати досягнення у сфері соціальної інклюзії, досвід подолання соціального відчуження, а також ініціювати соціальні майданчики для обміну досвідом, можливостей для просування нових ідей, сучасних тенденцій в області розвитку інклюзивних практик України.

Збір заявок для участі у Конкурсі проводився до 28 березня поточного року. Результати конкурсу оголосять у травні 2021 року на фестивалі кращих інклюзивних практик «Україна без кордонів», що пройде в місті Скадовську Херсонської області.

Учасники конкурсу: Ізюмський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 4 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області бере участь у Всеукраїнському конкурсі «Кращі інклюзивні практики України – 2021», Ізюмський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 2 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області бере участь у Всеукраїнському конкурсі «Кращі інклюзивні практики України – 2021».

Посилання сторінки конкурсу в мережі Facebook: https://www.facebook.com/Ukraine.bez.kordoniv.

Посилання конкурсних матеріалів ІДНЗ №4 в мережі Facebook:        https://www.facebook.com/hashtag/activecitizensua