Проведено практичний семінар для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади в ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 6

2 квіт. 2021
31 березня 2021 року в Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 Ізюмської міської ради Харківської області для вчителів фізичної культури був проведений практичний семінар на тему: «Форми організації занять на уроках фізичної культури, як засіб виховання в учнів стійкої мотивації до навчальної діяльності».

У теоретичній частині семінару заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна ГЛУЩЕНКО  ознайомила слухачів з організацією в закладі освіти освітнього процесу в умовах впровадження модульно-розвивального навчання. Вчителі фізичної культури ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Олена ЄГУПОВА та Микола ВРОДЗИНСЬКИЙ провели електронну інтерактивну гру «Бомбардир» (І етап); розповіли та обговорили з слухачами мотивацію учнів до навчальної діяльності на уроках фізичної культури засобами ЗФП, нестандартними іграми та стимулювальне оцінювання; організували дискусію з порівняння модульно-розвивальної та класно-урочної системи навчання з точки зору вчителів фізичної культури, поділилися власним досвідом з організації уроків фізичної культури з використанням дистанційних технологій цифрових платформ для документообігу («електронні журнали»).

У практичній частині Олена ЄГУПОВА та Микола ВРОДЗИНСЬКИЙ з вчителями фізичної культури у спортивній залі закладу освіти провели тренінг з розвиваючих рухливих ігор та ефективних комплексів вправ ЗФП.

В кінці практичного семінару був використаний інноваційний універсальний інструмент отримання зворотного зв’язку гра «Бомбардир» (заключний етап).

Більше фото дивіться на нащий сторінці www.facebook.com