Визначені переможці Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти "Край, в якому я живу".

26 бер. 2021
23 березня відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти "Край, в якому я живу". Харківську область на цьому конкурсі представляв історичний музей імені Миколи Вікентійовича Сібільова Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області, який став переможцем обласного етапу конкурсу за напрямом історичний музей з екскурсією «Історія рідного краю».

В ІІ етапі конкурсу були представлені екскурсії шкільних музеїв із 23 областей України. Приємно відзначити, що віртуальна тематична екскурсія залами музею, яку провела учениця ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Тарновська Анастасія посіла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі.

Слід зазначити, що музей в ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6 було створено у 1985 році, а з 1994 року незмінним керівником музею є вчитель історії та правознавства ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Жерновий Володимир Вікторович.