Наші учні ‒ серед переможців регіонального туру Х Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2021

23 бер. 2021
Оголошено підсумки регіонального туру Х Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2021, який було проведено Головним управлінням Держпраці у Харківській області.

Серед переможців конкурсу– двоє представників закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади:

ІІ місце (перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років) – Мерецька Анастасія, учениця Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області;

ІІІ місце (друга група – автори робіт віком  від 11 до 14 років) – Ярошенко Мирослава, учениця Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Ізюмської міської ради Харківської області.

Роботи учасників конкурсу, які посіли призові місця у регіональному турі, за умовами конкурсу, візьмуть участь у фіналі X Всеукраїнського конкурсу, який буде проведено у місті Києві в квітні 2021 року до Дня охорони праці.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо дівчаткам подальшого успіху і перемоги!