І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»

23 бер. 2021
З метою виховання в учнів любові до рідного краю, формування в них екологічної культури, пошуку нових форм, методів і моделей організації еколого-просвітницької роботи управлінням освіти Ізюмської міської ради Харківської області проведено дистанційно І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім», в якому взяли участь учнівські колективи екологічної просвіти ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 10.

На підставі рішення журі конкурсу, визначено переможців:

І місце – учнівський колектив екологічної просвіти «Апчхі» Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Ізюмської міської ради Харківської області;

ІІ місце – учнівський колектив екологічної просвіти «Life Saver» Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Ізюмської міської ради Харківської області;

ІІІ місце – учнівський колектив екологічної просвіти «Edelweiss» Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області.

Вітаємо з перемогою учнівський колектив екологічної просвіти ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, бажаємо здобути перемогу в обласному етапі конкурсу!