Підсумки міського конкурсу учнівських проєктів (акцій) «Ізюм очима небайдужих дітей»

16 бер. 2021
Доброчинність, яка все більше набирає патріотичного звучання та ознак розвиненого волонтерського руху, поширена серед учнівської молоді Ізюмської міської територіальної громади. За різними напрямами і у різних видах доброчинної діяльності, зокрема і в соціальних проєктах та доброчинних акціях, волонтерськими загонами закладів загальної середньої освіти було реалізовано багато оригінальних ідей, цікавих форм діяльності. Волонтерська робота учнів вражає своєю різноплановістю і високими ідеями, широким є вибір цільових груп: вихованці з центрів соціально-психологічної реабілітації дітей; хворі у лікарнях; ровесники, що опинилися у складних життєвих ситуаціях; люди похилого віку; самотні; ветерани війни і праці; учасники військових подій та інші, які перебувають як в Харківській, так і в Донецькій, Луганській областях.

З метою поширення кращого досвіду волонтерської діяльності управлінням освіти Ізюмської міської ради Харківської області був організований та проведений міський конкурс учнівських проєктів (акцій) «Ізюм очима небайдужих дітей» серед волонтерських загонів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади.

Відповідно до рішення журі визначено переможців за інноваційність підходів, вагомість результатів у волонтерській діяльності:

І місце – волонтерський загін «Крок за кроком» Ізюмської гімназії № 3 Ізюмської міської ради Харківської області та волонтерський загін «Милосердя» Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Ізюмської міської ради Харківської області;

ІІ місце – волонтерських загін «Рух» Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Ізюмської міської ради Харківської області;

ІІІ місце – волонтерський  загін  «HEART TO HEART»   Ізюмської гімназії  № 1 Ізюмської міської ради Харківської області.

Різні форми і зміст доброчинної діяльності, які обрали учні наших закладів освіти, важко і не потрібно порівнювати за соціальною значущістю – всі вони безцінні для тих, хто потребує допомоги і підтримки.

На сьогодні учнями вже зроблено дуже багато добрих справ. Вони можуть слугувати прикладом для всіх інших, хто ще не долучився до доброчинної діяльності.