Переможці Всеукраїнського конкурсу соціальних фото- та відеоробіт в рамках Національного проєкту "Безпечна країна"

13 лист. 2019
12.11.2019 року в м.Києві відбулося урочисте нагородження учасників Всеукраїнського конкурсу соціальних фото- та відеоробіт в рамках Національного проєкту "Безпечна країна", в якому колектив учні 4-х та 10-х класів Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Ізюмської міської ради Харківської області стали переможецями відкритого незалежного онлайн-голосування (7 тис. голосів) у номінації «Краща відеоробота «Безпека дорожнього руху», Лобода Євангєліна, учениця 3-А класу Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Ізюмської міської ради Харківської області посіла ІІІ місце у номінації «Краща відеоробота «Булінг» та отримали цінні подарунки! Окрім того, наші переможці мали можливість поспілкуватися з відомими українськими артистами. Вітаємо переможців!!!