Завершили свою роботу табори відпочинку з денним перебуванням

25 черв. 2019
З третього по двадцять перше червня 2019 року на базі закладів загальної середньої освіти та закладу позашкільної освіти міста Ізюм працювали десять таборів відпочинку з денним перебуванням. Тривалість табірної зміни становила 14 робочих днів. Табори працювали з 08.00 до 14.00 години. Вартість харчування однієї дитини на день становила 15 гривень. Змістовним відпочинком було охоплено 3271 учень.

Педагоги та адміністрація закладів освіти створили належні умови для перебування дітей в таборах та зробили відпочинок дітей змістовним і цікавим. Кожного дня в загонах проходили виховні заходи , конкурси, інтелектуальні ігри, масові табірні заходи, фізкультурно-спортивні заходи,

екскурсії в межах міста, відзначені державні свята та пам’ятні організовані одноденні туристичні походи, перегляд мультфільмів, художніх фільмів, пізнавальних сюжетів і так далі, були організовані екскурсії в межах Харківської області та за її межі.

Протягом табірної зміни пройшли міські масові заходи, які проводили керівники творчих колективів та керівники гуртків Ізюмського центру дитячої та юнацької творчості: майстер класи «Виготовлення «павука» - традиційної підвісної солом’яної конструкції», жонглювання «Летючий м’яч», «Основи техніки Петриківський розпис. Види орнаментів», майстер-класи з вокалу; еколого-психологічний тренінг для підлітків, концертно-розважальна програма «Здрастуй, літо!»

Традиційно найбільше захоплення серед відпочиваючих викликало перебування біля водоймищ та купання в них.

.