Відвідайте безкоштовний вебінар для батьків та освітян про відповідальне батьківство, зваблення дітей онлайн та способи йому протидіяти

27 трав. 2019
27 травня 2019 р. Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує взяти участь у вебінарі "Уважні батьки: як запобігати звабленню дітей онлайн».

Кожен п’ятий підліток стикається з пропозиціями сексуального характеру саме від інтернет-знайомих. Однак це не означає, що дітям можна заборонити виходити в мережу. Не вийде! Цим ви тільки зруйнуєте довірливі взаємини. Натомість ми пропонуємо дорослим вивчити проблему, а дітей навчити правил безпеки, які будуть захищати краще за будь-які обмеження.

За годину вебінару ви почуєте про те, як бути уважними батьками для дитини в період стрімких підліткових змін, та отримаєте відповіді на запитання:

Що таке зваблення в мережі?

Яку тактику використовують спокусники?

Чому підлітки часто стають легкою мішенню зловмисника?

Як поводитися батькам, аби вберегти дитину від ризиків?

Що може свідчити про те, що ваша дитина потрапила в небезпеку?

Куди звертатися по допомогу?

Спікерка: Уляна Долиняк, тренерка, психотерапевт, директор Центру Педагогіки травми.

Для участі потрібно попередньо зареєструватися за посиланням: https://is.gd/y7Jj3w

Пишіть нам на адресу [email protected]

Прес-реліз "Зваблення дітей у мережі – як уважним дорослим впоратися з новим викликом"