СЕМІНАР ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІСТА

22 груд. 2014

16.12.2014 року музична зала дошкільного закладу тимчасово перетворилася на "студію". Педагоги закладу та присутні були активними учасниками "Ток-шоу "Говорить Україна"" під час якого мали змогу обговорити питання "Виховання громадянської та національної свідомості у дітей старшого дошкільного віку". Захід завершився розвагою "Ми діти твої, Україно!" в якій приймали участь діти старшого віку та педагоги закладу.

Мета дискусії: Удосконалювати знання педагогів щодо змісту, принципів, методів та організаційних форм патріотичного виховання старших дошкільників. Формувати навички публічного виступу та дискутування, уміння висловлюватися й захищати власну позицію.

Одним із завдань, яке визначив педагогічний колектив дошкільного закладу на 2014/2015 навчальний рік є - формування патріотичних почуттів та національної свідомості дошкільників засобами інтегрованої освітньої діяльності шляхом використання культурних здобутків українського народу.

Головна мета патріотичного виховання – плекання свідомого громадянина, сприяння набуттю дитиною спеціального досвіду, засвоєнню національних та загальнолюдських цінностей, формування у неї високої духовності й моральної культури, культури міжнаціональних відносин, потреби та вміння жити в громадянському суспільстві.

Патріотизм кожної дитини починається з рідної домівки, домашнього вогнища. Мамина колискова пісня та її ніжне слово, промовлене рідною мовою, батькова мудра настанова та наука, бабусині казочки та дідусеві легенди, родинні традиції та звичаї – з усього цього виростає патріотизм.