10 груд. 2015

Повідомлення про проведені заходи в Ізюмському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 16 Ізюмської міської ради Харківської області

07.12.2015 року в ІДНЗ № 16 були проведені тематичні заняття до Дня Збройних Сил України з дітьми старшого та середнього дошкільного віку.
10 груд. 2015

День Збройних Сил України.

В дошкільних навчальних закладах міста пройшли тематичні заняття до Дня Збройних Сил України.
9 груд. 2015

Тиждень права в ЗНЗ м.Ізюма

09.12.2015 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права відбулася зустріч учнів Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Ізюмської міської ради Харківської області з працівниками Ізюмського міськрайонного суду.
4 груд. 2015

Відбулася державна атестація Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Ізюмської міської ради Харківської області

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. № 778.
4 груд. 2015

Кокурс-вікторина "Зробимо життя безпечним"

4 грудня 2015 року підведено підсумки міського етапу кокурсу-вікторини "Зробимо життя безпечним"
4 груд. 2015

Відбувся міський етап Х Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід».

02 грудня 2015 року в Ізюмському центрі дитячої та юнацької творчості Ізюмської міської ради Харківської відбувся міський етап Х Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід».
2 груд. 2015

Моніторингове дослідження якості дошкільної освіти

Проведено моніторингове дослідження якості дошкільної освіти

Досвід роботи вчителя-логопеда.

27листопада 2015 року в ХОПМПК відбувся науково-методичний семінар в якому взяли активну участь Дубинська Р.В.,завідувач ІДНЗ№2; Степанкіна О.О.,завідувач ІДНЗ№4.

Тиждень безпеки життєдіяльності

З 13 по 27 листопада 2015 року в дошкільних навчальних закладах мс.Ізюм відбулися заходи в рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності.
1 груд. 2015

Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Парки –легені міст і сіл»

25 листопада 2015 року в Ізюмському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу «Парки –легені міст і сіл», який тривав з квітня по листопад 2015 року.