Підведено підсумки І етапу конкурсу-захисту МАН

14 груд. 2020
З 30 листопада по 4 грудня 2020 року 7 закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ брали участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2020/2021 навчальному році. Захист робіт відбувався в онлайн-режимі.

За підсумками конкурсу-захисту журі визначило переможців у трьох наукових відділеннях:

відділення «Літературознавства» - секція «українська література» - Савченко Єлизавета, учениця 10-А класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №11 (І місце), науковий керівник Ковальова Л.П., вчитель української мови та літератури; відділення «Мовознавства» - секція «українська мова» - Мойсієнко Ярослава, учениця 10-А класу Ізюмської гімназії №3 (ІІІ місце), науковий керівник Косенко М.А., вчитель української мови та літератури; відділення «Технічних наук» - секція «технологічні процеси та перспективні технології» - Дудник Данило, учень 10-А класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (І місце), науковий керівник Шевченко І.К., вчитель трудового навчання.

Учні, які посіли перші місця, представлять Ізюмську міську ОТГ у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту, який відбудеться дистанційно у січні-лютому 2021 року.