Практичний семінар для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ

2 груд. 2020
В ІЗОШ І-ІІІ ступенів №11 проведено практичний семінар для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ

30.11.2020 в ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 в онлайн-режимі був проведений практичний семінар для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ. Тема семінару «Партнерська взаємодія в рамках наступності початкової та основної ланок освіти». Мета семінару: ознайомити з інноваційними векторами реалізації наступності між початковою та середньою ланками загальної середньої освіти; обмін досвідом та вироблення системи спільних поглядів на використання принципу наступності у роботі вчителів ЗЗСО школи, спрямування зусилля вчителів на взаємодію, пошук ефективних шляхів забезпечення плавного переходу дітей від початкової школи до основної; популяризація навичок співпраці, спілкування, обговорення.

В ході семінару розглянуті питання проблеми наступності між початковою і основною школою, шляхи розв’язання проблем наступності, психолого-педагогічний супровід переходу дітей із початкової школи до середньої, переглянуто відео виховної години «Дерево очікувань», проведено тренінгове заняття «Дитина на порозі середньої школи».  По закінченню відбулося обговорення та обмін досвідом.