Проведено ММО вихователів груп раннього віку закладів дошкільної освіти Ізюмської міської ОТГ

30 лист. 2020

В інтерактивному спілкуванні учасники заходу ознайомилися з інформаційними матеріалами «Особливості сенсорного розвитку дітей раннього віку», презентаційними матеріалами «Сенсорно-пізнавальний розвиток дітей раннього віку», «Використання дидактичного матеріалу М. Монтессорі в сучасному закладі дошкільної освіти», переглянули заняття з використанням конструктора LEGO в групі раннього віку Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 16 Ізюмської міської ради Харківської області за темою «В гості до Зайчика».

В заході взяли участь п’ятнадцять педагогів.