Участь учнів Ізюмської міської ОТГ у V Обласній науково-практичній конференції МАН

23 лист. 2020
21 листопада 2020 року в онлайн-режимі відбулась щорічна, вже V, Обласна учнівська науково-практична конференція Харківського територіального відділення Малої академії наук України.

Бажаючі учні загальноосвітніх закладів попередньо надсилали до розгляду журі тези своїх робіт. Всього було відібрано 49 учасників. Відбірковий тур пройшли всі 7 учнів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ в чотирьох секціях:

«Екологія»

Андрєєва Катерина, учениця 10-А класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №2, тема роботи «Глобальне потепління та його вплив на навколишнє середовище міста Ізюм Харківської області» (науковий керівник Горбаньова  О.М.);

Петрова Тамара, учениця 7-А класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №2, тема роботи «Вплив аномально теплої зими на рослини» (науковий керівник Горбаньова  О.М.);

Бутченко Данило, учень 9-Б класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4, тема роботи «Біологічний захист рослин» (науковий керівник Шамрай Л.П.);

Неізвєстна Ангеліна, учениця 10-А класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №12, тема роботи «Зробимо довкілля чистим» (науковий керівник Бойко І.В.)

«Інформаційні технології»

Ольховський Євген, учень 10-А класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №11, тема роботи «Інтерпретування музично-ладового чуття за допомогою програмування» (науковий керівник Демченко С.О.)

«Іноземні мови»

Пархоменко Олександр, учень 9-А класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №11, тема роботи «Дихотомія і гендерна нейтральність в англійських надписах на одязі здобувачів освіти ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 11» (науковий керівник Ричка І.Є.)

«Літературна творчість»

Савченко Єлизавета Віталіївна, учениця 10-А класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №11, тема роботи «Патріотичні мотиви в творчості поетів Ізюмщини» (науковий керівник Ковальова Л.П.)

Учні з захопленням розповідали про свої дослідження та презентували роботи. Організатори конференції надали учасникам слушні поради у підготовці до І етапу конкурсу-захисту МАН, який відбудеться з 30 листопада по 4 грудня 2020 року.