День фізичної культури і спорту України 2017

12 вер. 2017
День фізичної культури і спорту України 2017

Всім відомо, що кращим другом для дітей був і залишається  спорт. З метою пропаганди здорового способу життя  08.09.2017 року в дошкільних навчальних закладах проведено заходи щодо відзначення Дня фізичної культури і спорту України, а саме: веселий флешмоб-зарядка з дітьми “Ми сильні і завзяті веселі малюки”, спортивне свято “Ігри маленьких патріотів” (за участі батьків), калейдоскоп рухливих ігор, «Весела кулька», «Маленькі козачата» тощо.

Цей день пройшов  під девізом: «Спорт – здоров’я, спорт – це сила,  що дає всім дітям  крила!» Робота  педагогів дошкільних навчальних закладів  була спрямована на збереження, зміцнення здоров'я, пропагування здорового способу  життя; формування необхідних знань  в галузі фізичної культури і спорту; залучення дошкільнят до систематичних занять фізичними вправами; виховання  любові до фізкультури та спорту; виховання у колективізму, дисциплінованості, сміливості,  витримки, спортивного азарту;  вдосконалення  фізичних  вмінь й навичок  дітей,  забезпечення  їх  рухової  активності,  сприяння  емоційного настрою дошкільнят.

Вже зранку на дітей чекали святково прикрашені спортивні та дитячі майданчики.

Інструктори з фізкультури організували спортивні свята з батьками та їх дітьми. До свята залучено874 дитини та 279 дорослих.