23 серпня відбулося родинне свято

1 вер. 2017
З 21 по 23.08.2017 в дошкільних навчальних закладах м. Ізюм відбулися святкові заходи присвячені Дню Державного Прапора та Дню Незалежності України.

До цього свята готувались всі працівники дошкільних навчальних закладів, діти та їх батьки. Учасникі були святково одягнені у національний одяг, а колорит барвистого літа доповнив веселий настрій всім присутнім  хто брав участь у святковому параді«Парад вишиванок», флешмобі під девізом "Ми всі одна родина, і Україна у нас єдина!", а також у ряді виховних заходів, а саме: День оберегів та символів України «Без верби і калини нема України»; Свято Короваю «Від зернинки до хлібинки»; виставках малюнківРідній Україні — творчість дитини «Ми — діти твої, Україно», «Люби і знай свій рідний край» тощо.