Охорона праці очима дітей

27 квіт. 2017
Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших перемог!

Двадцять шостого квітня 2017 року учні переможці обласного конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» загальноосвітніх навчальних закладів області взяли участь у нагородженні, яке відбувалось на території підприємства ПАТ «Турбоатом» міста Харкова. Упродовж майже 5 місяців усі охочі віком від 6 до 18 років мали можливість взяти участь у конкурсі, подавши свої художні твори. За увесь період проведення заходу до Управління Держпраці у Харківській області надійшло понад 500 малюнків, кожен з яких привертає до себе увагу.

Приємно відзначити, що серед 11 переможців Харківської області, п`ятеро - учні Ізюмських загальноосвітніх шкіл та гімназій, а саме

– перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років –

І місце –  Мошенець Ірина – Ізюмська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

ІІ  місце – Бондаренко Неля – Ізюмська гімназія № 3

ІІІ місце – Тертишний Денис – Ізюмська гімназія № 1

– друга група – автори робіт віком  від 11 до 14 років  –

ІІІ  місце – Якімова Віолетта – Ізюмська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

– третя група – автори робіт  від 15 до 18 років  –

І місце – Волкова Юлія – Ізюмська гімназія № 3

Обираючи кращі роботи, журі звертали увагу на актуальність теми, практичне значення, оригінальність втілення творчого задуму автора.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших перемог!