Зимові композиції

26 груд. 2014
Традиційна міська виставка зимових композицій, яка проведена Ізюмською станцією юних натуралістів 15 грудня 2014 року у центральній міській бібліотеці

«Зимовий вернісаж» - таку назву має традиційна міська виставка зимових композицій, яка проведена Ізюмською станцією юних натуралістів  15 грудня 2014 року у центральній міській бібліотеці.(фото 00872)

У виставці взяли участь учнівські колективи загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста; 30 яскравих різнопланових зимових композицій навіяли  святковий настрій і продемонстрували уміння створювати відчуття новорічного свята без знищення дерев за допомогою цікавих композицій з хвойних гілок. Кожен зимовий букет неповторний, у кожну роботу вкладено багато любові і фантазії.(00876)

За підсумками роботи журі визначені переможці виставки:

І місце

- Козиренко Ганна «Бажаємо новорічного достатку», ІЗОШ І-ІІІст.№2, керівник Рубан Г.М.;(00874)

- Сєрікова Дар’я «За хвилину до здійснення мрій», ІЗОШ І-ІІІст.№11, керівник Кругова Л.В. ;(00877)

ІІ місце

-         Колективна робота, 4 – Б кл. «Срібляста фантазія», ІЗОШ І-ІІІст. №4, керівник Похваленко Л.В.;(00871)

-         Жовнір Руслана «Зимова рапсодія», ІЗОШ І-ІІІст.№12, керівник Курченко О.О.;

ІІІ місце

-         Маслова Анастасія «Новорічна лісова казка», ІГ №3, керівник Черняк Л.О.(00864);

-         Кобзар Євген «Чарівний чобіток», ІЗОШ І-ІІІст. №6, керівник

Заікіна Л.О.;(00878)

-         Кондратенко Марія «Україна – моя ненька», СЮН, «Гурток народної творчості», керівник Янкова С.А.(00870)

Завітайте до міської центральної бібліотеки і Ви переконаєтеся, що підростаюче покоління – це талановиті, творчо обдаровані діти, які залюбки дарують своє тепло і радість усім людям!