Проведено інструктивно-методичну нараду для фахівців психологічної служби Ізюмської міської територіальної громади

1 бер. 2021
24 лютого 2021 року в приміщенні Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області для працівників психологічної служби закладів дошкільної та загальної середньої освіти Оленою КРИКУН, головним спеціалістом ВНМІЗ, яка відповідає за психологічну службу Ізюмської міської територіальної громади, була проведена інструктивно-методична нарада на тему: «Особливості дитячого та підліткового суїциду».

На нараді були висвітлені питання:

• «Про небезпеку віртуального світу та принципів протистояння отруйній, токсичній інформації».

Доповідач: Олена КРИКУН, головний спеціаліст ВНМІЗ управління освіти.

• «Про особливості дитячого та підліткового суїциду».

Доповідач: Олег КАЛАШНИКОВ, практичний психолог Ізюмської гімназії № 3.

• «Про проведення анкетування для учнів та батьків учнів 5-11 класів «Інтернет безпека та кібербулінг»».

Доповідач: Олег КАЛАШНИКОВ, практичний психолог Ізюмської гімназії № 3.

Нарада була присвячена роз’ясненню негативного  поширення у соціальних мережах та на платформах небезпечних челенджів та онлайн-ігор, які провокують у дітей учинення самогубств та навмисних самоушкоджень.