Практичний семінар для фахівців психологічної служби Ізюмської міської територіальної громади в Гендерному центрі освіти ІЗОШ І-ІІІ ступенів №11

4 лют. 2021
03 лютого 2021 року в приміщенні Гендерного центру освіти Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Ізюмської міської ради Харківської області для працівників психологічної служби закладів загальної середньої освіти соціальним педагогом Оленою БРАЖЕНКО був проведений практичний семінар на тему: «Створення недискримінаційного та гендерночутливого освітнього середовища в закладі освіти».

У теоретичній частині семінару соціальний педагог ознайомила з гендерно-правовим простором, розповіла про організацію гендерночутливого освітнього середовища у школі, розглянула ефективні  форми та методи практичної роботи з даного питання.

У практичній частині заходу ведуча провела заняття з елементами тренінгу «Вдягаємо гендерні окуляри» з метою ознайомлення учасників семінару з концепцією гендерної рівності та вирішення гендерних проблем шляхом обговорення конкретних кейсів в сучасному суспільстві.

Дієвим інструментом пізнання жіночої історії, розширення знань з формування культури недискримінацій стала участь педагогів у інтерактивній грі «Крізь «скляну стелю».

В кінці практичного семінару Оленою БРАЖЕНКО був використаний  інноваційний універсальний інструмент отримання зворотного зв’язку – мобільна форма опитування у вигляді QR-коду, що дало змогу всім учасникам семінару закріпити отримані знання щодо позбавлення дискримінації та створення гендерночутливого освітнього середовища в закладі освіти.