Місячник шкільних бібліотек

26 жовт. 2020
Протягом жовтня у закладах загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ проходив щорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Цього року він проходив під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів».

Так, в ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4 завідувачем бібліотеки Палій Л.О. були проведені бібліотечні уроки в 3-х класах «Екологія природи, екологія душі», День бібліотворчості: у бібліотеці працювала екомайстерня «Екологічний дизайн»» (виготовлення поробок з природного матеріалу) для учнів початкової школи; відбувся урок позакласного читання у 3-А класі, оформлена виставка тематичної літератури «З книгою відкриваємо світ природи», організовано фотоконкурс на екологічну тему та акцію «Подаруй бібліотеці книгу про природу».