Змагання з футболу «Шкіряний м`яч»

13 жовт. 2020
Вже традиційним стало проведення у жовтні змагань з футболу «Шкіряний м`яч» серед учнів закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ. Саме цими змаганнями починається щорічний шкільний спортивний календар.

В цьому начальному році змагання з футболу проводяться в чотирьох вікових групах: серед гравців 2010, 2009, 2008, 2007 років народження.

Восьмого жовтня на футбольному полі стадіону «Крем`янець» пройшли перші ігри серед команд учнів 2010 року народження. В цій віковій категорії перемогу здобули команда ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6 – І місце, команда ІЗОШ І-ІІІ ступенів №12 – ІІ місце, команда ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4 – ІІІ місце.

Дев`ятого жовтня змагались команди учнів 2009 року народження і переможцями в цій грі стали команда Ізюмської гімназії №3 - І місце, команда ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6 – ІІ місце, команда ІЗОШ І-ІІІ ступенів №11 – ІІІ місце.

Наступні ігри відбудуться 15 та 16 жовтня на футбольному полі стадіону «Крем`янець» початок ігор о 12 годині Це будуть ігри між командами 2008 та 2007 років народження.