Відзначення Дня фізичної культури і спорту України в закладах загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ

11 вер. 2020
Одинадцятого вересня 2020 року вже традиційно в закладах загальної середньої освіти Ізюмської міської ОТГ відзначили День фізичної культури і спорту України. В цьому році кожен заклад повинен був спланувати проведення свята з урахуванням карантинних обмежень, що відповідно внесли певні корективи в традиційні форми проведення та наповнили його зміст різноманітними креативними формами.

Учні шкіл брали участь у спортивних експресах «Спритні, розумні, веселі»,

онлайн-лінійках «Ми зі спортом дружимо!», фізкультурно-спортивних квестах, годинах спілкування «Українські параолімпійці – приклад мужності та патріотизму»,  флешмобах «Веселий ранок», спортивних іграх та малювали на асфальті на тему «Спорт - здоров'я, спорт - це сила, він дає всім дітям крила» тощо.

Быльше фото дивіться за посиланням facebook.com/groups/osvitaizum