Привітання із закінченням навчального року

29 трав. 2020
Дорогі учні, шановні педагоги та батьки! Вітаю всіх із закінченням навчального року!

Дорогі учні, шановні педагоги та батьки!

Вітаю всіх із закінченням навчального року!

Цей рік був і цікавим, і складним водночас для всіх.

На жаль, цього року в зв’язку з карантином ми не зможемо зустрітися на традиційному Святі Останнього дзвоника, але для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Висловлюю слова щирої вдячності усім вчителям за щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які Ви віддаєте своїм вихованцям, навіть в таких незвичних умовах, як дистанційне навчання.

Хочу подякувати батькам наших учнів. Адже в цьому році без вашої підтримки, спонукання дітей до знань, не вдалося б досягти успіху.

Сьогодні особливий день для тих школярів, які закінчують школу. Дорогі випускники! Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте успішну долю. Нехай у вашій пам’яті залишиться якомога більше світлих спогадів про шкільні роки, а попереду у вас доросле життя, повне добрих вчинків та радісних переживань. Бажаю кожному з вас впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети, бути справжніми патріотами, які творять чисте і світле майбутнє.

Тож від усього серця бажаю учням та вчителям  гарного й цікавого відпочинку, набратися незабутніх вражень та сил перед початком наступної подорожі країною Знань.

Начальник управління освіти                                О.В. Безкоровайний