Проведено зональний етап щорічних змагань «Спорт протягом життя» з волейболу

29 лист. 2019
Двадцять сьомого листопада 2019 року в місті Ізюм було проведено зональний етап щорічних змагань «Спорт протягом життя» з волейболу серед команд юнаків та дівчат, учнів 9-11 класів.

В змаганнях взяли участь команди Ізюмського району, Оскільської об`єднаної територіальної громади, міста Люботин, міста Ізюм.

Кожна команда продемонструвала цікаву та захопливу гру, але як в будь яких змаганнях є переможці і переможені.

За результатами змагань, серед команд юнаків І місце посіла команда міста Ізюм (Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Ізюмської міської ради Харківської області), ІІ місце посіла команда міста Люботин (Люботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Люботинської міської ради Харківської області), ІІІ місце посіла команда Ізюмського району (збірна команда) та ІV місце посіла команда Оскільської об’єднаної територіальної громади (Оскільський ліцей Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області);

серед команд дівчат І місце посіла команда міста Ізюм (Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Ізюмської міської ради Харківської області), ІІ місце посіла команда міста Люботин (Люботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Люботинської міської ради Харківської області), ІІІ місце посіла команда Оскільської об’єднаної територіальної громади (Студенокський ліцей Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області), ІV місце посіла команда Ізюмського району (збірна команда)

Щиро вітаємо команди юнаків та дівчат міста Ізюм, які в змаганнях посіли перші місця.