Конференція лідерів учнівського самоврядування

14 лют. 2017

11 лютого 2017 року учень Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Орел Владислав взяв участь у роботі конференції лідерів учнівського самоврядування Харківської області, членів Харківської обласної ради старшокласників. У рамках конференції відбулась зустріч із воїнами ЗСУ, представниками громадських організацій. Під час роботи конференції відбулась презентація проектів національно-патріотичного виховання у ЗНЗ області. Орел Владислав презентував проект міської організації учнівського самоврядування «Нове покоління» з патріотичного виховання «Соборна та єдина моя Україна». Лідери учнівського самоврядування зустрілись із воїнами ЗСУ, представниками громадських організацій. В межах проекту «Допоможи герою АТО» Владислав передав листи-подяки, сувеніри та обереги для бійців АТО від учнів ЗНЗ міста Ізюм.