Вихованці ЦДЮТ – лауреати VII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Осінні мелодії»

1 груд. 2015
28 листопада 2015 року вихованці колективу народного танцю «Вдохновение» - 42 дитини, керівник Дікань Наталія Володимирівна, та колектив естрадно-циркового мистецтва «Чудесники» - 7 дітей, керівники Курило Олена Вікторівна, Черевко Валентина Сергіївна, Ізюмського центру дитячої та юнацької творчості взяли участь у VII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Осінні мелодії», який проводився в рамках проекту «Творчий шанс» у місті Харкові.

28 листопада 2015 року вихованці колективу народного танцю «Вдохновение» - 42 дитини, керівник Дікань Наталія Володимирівна, та колектив естрадно-циркового мистецтва «Чудесники» - 7 дітей, керівники Курило Олена Вікторівна, Черевко Валентина Сергіївна, Ізюмського центру дитячої та юнацької творчості  взяли участь у VII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Осінні мелодії», який  проводився в рамках проекту «Творчий шанс» у місті Харкові.

Колектив «Чудесники» нагороджений дипломом лауреата І ступеня у номінації «Циркове мистецтво», колектив «Вдохновение» - дипломом лауреата І ступеня у номінації «Народний танок» і ІІ ступеня у номінації  «Естрадний танок».

Відділ освіти та центр дитячої та юнацької творчості вітає лауреатів фестивалю-конкурсу.

Відділ освіти Ізюмської міської ради.