Засідання ради старшокласників

26 лист. 2015
Відповідно до плану роботи міської ради старшокласників 25 листопада 2015 року члени координаційної ради Асоціації «Нове покоління» в рамках проведення тижня безпеки життедіяльності відвідали Ізюмський навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області.

З лідерами міської ради учнівського самоврядування було проведено тематичне заняття, протягом якого всіх учасників ознайомили з правилами поведінки під час надзвичайних ситуацій. В тематичнії вікторині, всі учні показали високий рівень знань правил поведінки у надзвичайних ситуацій. В рамках презентації різних типів протигазів, всі учасники мали змогу не лише візуально, а й на практиці ознайомитися з засобами безпеки.