Відзначення Дня миру ІЗОШ 10

23 вер. 2015
Інформація щодо організації та проведення Уроку Миру по Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 10

21 вересня 2015 р.в Україні відзначається Міжнародний День Миру. На честь цієї події в державі проводитиметься Всеукраїнська акція « Голуб Миру».

Мир, злагода і спокій -  зовсім непомітні, коли вони є, але це надзвичайно важливі речі.

18 вересня в Ізюмській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 був проведений «Урок Миру».

Учні школи прийняли участь  у виготовленні поробок та малюнків, присвяченій цій темі: Пігарєва А. – учениця 3-Б класу, Гончарова В. – учениця 10-А класу, Проценко Оля – учениця 9-А класу, Козир Д. – учениця 9-Б класу.

Група дітей 5-А  класу розмістила голубів на карті України символізуючи  мир і добробут на рідній землі.

На лінійці, присвяченій «Уроку Миру, діти дізналися  з легенди  «Чому символом миру є голуб?» Учні 4  - А класу виготовили плакат до Дня Миру.

Учнями школи  6-А класу та 3-Б класу був викладений девіз миру: «Миру – мир».