Малі олімпійські ігри "Діти Харківщини"

26 січ. 2015

16 січня в Ізюмській ДЮСШ відбулося урочисте відкриття малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини». Було проведено парад спортсменів міста – переможців різноманітних чемпіонатів, які прославляють наше рідне місто своїми перемогами та досягненнями у спорті.

Олімпійський прапор внесли та підняли багаторазові переможці різноманітних чемпіонатів з тхеквондо: Станіслав Лисенко,Владислав Кирилко,Євгенія Жила, Влас Чеша.

Іскорку Олімпійського вогню  – олімпійський факел запалив  спортсмен нашого міста Владислав Авксентенко, чемпіон України з кікбоксингу у своїй ваговій категорії.

Родзинкою свята став виступ вихованців зразкового художнього колективу естрадно-циркового мистецтва «Чудесники» під керівництвом Олени Вікторівни Курило та Валентини Сергіївни Черевко.

На свято відкриття малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» завітали  секретар Ізюмського міської ради Андрій Валерійович Кукла та начальник відділу освіти Юрій Іванович Жувако.

Після відкриття розпочалися змагання ІІ етапу малих Олімпійських ігор для 9 команд учнів 3-4 класів ЗНЗ міста. За підсумками змагань місця розподілилися таким чином:

ІІІ місце – ІЗОШ №5

ІІ місце – ІЗОШ №6

І місце – ІЗОШ № 11

Вітаємо переможців ІІ етапу малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» серед учнів 3-4 класів ЗНЗ міста!