2 учениці міста Ізюма перемогли у Всеукраїнському конкурсі есе «Я – європеєць»

26 січ. 2015
22 січня 2015 року, в Посольстві Литовської Республіки в Україні відбулося нагородження 52 учнів, есе яких на тему «Я – європеєць» були визнані кращими з-поміж 10000 надісланих робіт в рамках одноіменного ІІ Всеукраїнського конкурсу.

Кузькова Галина, учениця 9 класу ІЗОШ №4 та Лістратова Валерія, учениця 10 класу гімназії №1 посіли І та ІІ місця, відповідно у Всеукраїнському конкурсі есе «Я-європеєць»

Переможців та призерів нагороджували Тимчасовий Повірений у справах Литовської Республіки в Україні Гвідас Кєрушаускас, заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський, заступник Міністра молоді та спорту України Микола Мовчан, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» Павло Горінов.

За словами Гвідаса Кєрушаускаса цьогоріч участь в конкурсі «Я – європеєць» взяло значно більше учнів: якщо минулого року їх було близько 3000, то цьогоріч – понад 10000. «Нам приємно, що ця тема така важлива для української молоді, що учні розуміють важливість демократії, свободи, верховенства права, про які писали в своїх есе. Бо це ті цінності, на яких побудований Європейський Союз, і Литва підтримує рішення українського народу стати членом ЄС», - повідомив Гвідас Кєрушаускас.

Заступник Міністра освіти Павло Полянський також привітав учнів із перемогою: «Можна казати про Європу як про об’єднання , як географічне поняття. Але першою чергою, коли ми кажемо, що ми є європейцями, то передусім має йтися про цінності», - зазначив він. Заступник Міністра також привітав усіх присутніх з Днем української соборності і свободи та висловив щиру вдячність литовським друзям, побратимам, які підтримували Україну в період Революції гідності і підтримують сьогодні у тяжку військову годину.

За рішенням журі Кузькова Галина відвідає Литву 18-23 квітня 2015 року. Лістратову Валерію нагороджено дипломом та цінним подарунком.

Переможців конкурсу підготували: Вєтрова Наталія Миколаївна, вчитель української мови та літератури ІЗОШ №4 та Прихода Тетяна Дмитрівна, вчитель української мови та літератури гімназії №1

Вітаемо з перемогою!

Посилання на сайт МОН України