Міський конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку

26 січ. 2015
24 січня 2015 року на базі Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №4 відбулися міські змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Інформація
про міський конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку  з початкового технічного моделювання серед учнів загальноосвітніх закладів міста

24 січня 2015 року на базі Ізюмської загальноосвітньої школи  І-ІІІст. №4  відбулися міські змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх шкіл міста та команда Ізюмської станції юних техніків.
Змагання відбулися відповідно до плану роботи відділу освіти Ізюмської міської ради на 2015 рік та плану роботи Ізюмської станції юних техніків  з метою підвищення ролі технічної творчості системи позашкільної освіти; розвитку творчих здібностей, кмітливості, формування стійкого інтересу до пошукової творчої діяльності.
Переможцями змагань в особистому заліку стали:
ІІІ місце – Кайда Матвій, учень  ІЗОШ І-ІІІст. №12, 4-б кл.;
ІІ місце – Герасименко Андрій,  вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання», ІСЮТ;
І місце – Сліпко Денис, учень  ІЗОШ  І-ІІІст. №12, 4-б кл.
Переможцями у командному заліку стали:
ІІІ місце – команда Ізюмської гімназії  №1;
ІІ місце – команда Ізюмської станції юних техніків;
І місце – команда Ізюмської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ст. №12.
Переможці отримали грамоти відділу освіти відповідного ступеня та подарунки.

Заступник директора з навчально-методичної роботи                   О.В.Акопова