Малі Олімпійські Ігри 3-4 класи

19 січ. 2015

Малі Олімпійські Ігри 3-4 класи

16 січня 2015 року у спортивній залі Ізюмської ДЮСШ відбулись змагання II етапу малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» серед учнів 3-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Ізюмі.  До програми змагань увійшли такі види : скейт, змійка, посадка картоплі, комбінована естафета та спортивна вікторина за темою «Історія Олімпійського руху»

Переможцями змагань стала команда школи №11. Друге місце посіла команда школа №6 , третє призове місце вибороли спортсмени школи №5.

Юні спортсмени школи №11 будуть представляти м. Ізюм у III зональному етапі змагань малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» серед учнів 3-4 класів у квітні місяці.

Підсумковий протокол

змагань Малих  Олімпійських ігор «Діти Харківщини»  (3-4 класи)

16 січня  2015 року                                                              м. Ізюм,  спортзал ДЮСШ

Заклад