Шкільна Баскетбольна Ліга України 3х3

17 груд. 2014

Шкільна Баскетбольна Ліга України 3х3

6 та 13 грудня 2014 року в м. Ізюм в спортивній залі Ізюмської дитячо-юнацької спортивної школи Ізюмської міської ради Харківської області були проведені змагання Чемпіонату з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів міста «Шкільна Баскетбольна Ліга України 3х3».

Змагання відбулася у старшій віковій групі (1997 р.н. і молодше) і середній віковій групі (2000 р.н. і молодше).

Переможцями змагань у хлопців старшої вікової групи стали:

ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 – І місце;

ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 – ІІ місце

У дівчат старшої вікової групи стали:

ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 11- І місце

ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – ІІ місце

У середній віковій групі у хлопців переможцями стали:

ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 – І місце;

ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 – ІІ місце

У дівчат середньої вікової групи стали:

ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 12- І місце

ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 – ІІ місце

Кращими гравцями змагань стали:

серед старшої вікової групи - Ісраєлян Хачатур – ІЗОШ № 11, Панасенко Яна – ІЗОШ № 11;

серед середньої вікової групи - Долгов Володимир – ІЗОШ № 11, Пєрнікова Анастасія – ІЗОШ № 12

Команди шкіл, які зайняли перші та другі місця в міських змаганнях, будуть представляти наше місто на обласному етапі «Шкільної Баскетбольної Ліги України 3х3».

Головний суддя                                               О.М.Пивовар