Зустріч учнів ИЗОШ №5 з представником Ізюмського Військомата

12 груд. 2014
В рамках проведення заходів, присвячених особам, які проявили героізм у бойових діях в АТО

З метою підтримання суспільної думки з приводу військово-патріотичного виховання молоді та ставлення суспільства до військової служби і захисту держави, сприяння у проведені призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань 11 грудня 2014 року в приміщенні Ізюмської загальноосвітньої школи № 5 відбулась година спілкування секретаря Громадської ради з питань оборони та військово-патріотичної роботи спільно з представниками Ізюмсько-Борівського об’єднаного військового комісаріату та відділу освіти Ізюмської міської ради з учнями старших класів.