15 жовт. 2014

14 жовтня 2014 року в Ізюмській гімназії №1 відбувся міський турнір юних географів, в якому взяли участь 9 команд загальноосвітніх навчальних закладів. Активними були команди Ізюмської гімназії №1, ІЗОШ І-ІІІст. №5, ІЗОШ І-ІІІст. №6, ІЗОШ І-ІІІст. №10 та ІЗОШ І-ІІІст. №12.

Свою ерудицію, знання, вміння дискутувати продемонстрували учні гімназій та шкіл, а саме:

-          Ніазов Тімур – Ізюмська гімназія №1

-          Ляшенко Крістіна – Ізюмська гімназія №3

-          Синицький Артем – ІЗОШ І-ІІІ ст. №4

-          Герасимова Людмила – ІЗОШ І-ІІІ ст. №5

-          Кравченко Євген – ІЗОШ І-ІІІ ст. №5

-          Денисенко Анна – ІЗОШ І-ІІІ ст. №6

-          Мацишин Максим – ІЗОШ І-ІІІ ст. №12

Переможцем змагань стала команда Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5.