Міський етап фестивалю ораторського мистецтва за темою «Тарас Шевченко – взірець українського патріотизму»

15 жовт. 2014
14 жовтня 2014 року в приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся міський етап фестивалю ораторського мистецтва за темою «Тарас Шевченко – взірець українського

14 жовтня 2014 року в приміщенні  Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся міський етап фестивалю ораторського мистецтва за темою «Тарас Шевченко – взірець українського патріотизму».

Відповідно до положення в міському етапі фестивалю взяли участь 9 конкурсантів із 9 загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Переможцями фестивалю визначено:

- Богуславську Софію, ученицю 11 класу  ІЗОШ № 5 –І місце

- Костюкову Ганну, ученицю 11 класу ІЗОШ № 6 –ІІ місце

- Думіндяк Іванну, ученицю 9 класу  ІЗОШ № 2 –ІІІ місце

Богуславська Софія буде представляти місто Ізюм на обласному етапі фестивалю. Бажаємо перемоги!