Виборча конференція Асоціації дитячо-юнацьких організацій

19 вер. 2014

18 вересня 2014 року в приміщенні Ізюмського будинку дитячої та юнацької творчості відбулася виборча конференція Асоціації дитячо-юнацьких організацій загальноосвітніх навчальних закладів м.Ізюма «Нове покоління». Кожна школа представляла свою кандидатуру на посаду Голови Координаційної ради Асоціації «Нове покоління». Під час голосування більшістю голосів Головою обрано ученицю 9 класу ІЗОШ №12 Коцюрубу Єлизавету. Новообрану Голову привітав начальник відділу освіти Юрій Іванович Жувако.

Своїми враженнями від участі у Міжнародному українознавчому таборі «Львівщина-2014» «Схід та Захід разом» поділилася учениця 11 класу ІЗОШ №6 Шевченко Владислава. Її розповідь була дуже емоційною та захоплюючою.

Друга частина конференції була присвячена проведенню Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру» під гаслом «Право народів на мир». З усіма присутніми своїми спогадами поділився ветеран Другої світової війни, заступник голови міської організації інвалідів війни Володимир Тимофійович Падалко. Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих під час подій останніх місяців у нашій країні. На завершення всі учасники конференції прикрасили макет планети Земля квітами та відправили на неї голубів, символів миру, із добрими побажаннями.

Кожен учасник на пам'ять про цю зустріч отримав символічну пташку-голуба.